S.S.S

Sorularınızın Cevabını Aşağıda Bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bayimiz olun süper indirimlerle ürünlerimizi satın alın.Bayilik almak için BURADAN üye girişi yapmanız gerekmektedir.Bayiliğiniz onaylandıktan sonra indirimli fiyatlarımızı görebilirsiniz.

 

Bayilik Şartları: Yalnızca şahıs şirketi, limited şirket, anonim şirket veya diğer şirket türlerinden herhangi birisine bağlı olan ve vergi mükellefi olan kişiler Bayilik başvurusu yapabilir. Bu başvuru şeklinde, başvuru formunun doldurulması ve gerekli evrakların (ıslak imzalı ve kaşeli sözleşme, vergi levhası fotokopisi, yetkili kişi nüfus cüzdanı fotokopisi) posta yoluyla ulaştırılması yeterlidir.

Sipariş verdiğiniz ürünlere kargo dahil değildir.Ancak anlaşmalı kargo firmalarla ürününüz gönderilmektedir.

Sadece kargo dahil kampanyalı ürünlerde kargo ücreti ödemezsiniz.

Toptan alımlarda kapıda ödeme seçeneğimiz mevcuttur.Kapıda ödeme sadece Aras Kargo ile gönderilir ve kargo bedeli + kapıda ödeme bedeli eklenerek faturanız kesilir.Siz kesilen fatura bedelini ödersiniz.Kargo dahil kampanyalı ürünlerde ise; kargo bedeli dahil olarak faturanıza yansıyacaktır.Süpriz bir ödeme ile karşılaşmazsınız.

Ürün iadesi yapmak isterseniz, faturanın aslı ile birlikte kargonuzu anlaşmalı olduğumuz size en yakn ARAS KARGO ile anlaşma numaramızı belirterek gönderiyi tarafımıza 14 gün içerisinde gönderebilirsiniz.

ÜRÜN BEDEL İADESİ

Ürün veya ürünler tarafımıza ulaştığında ve herhangi bir hasar tespit edilmediğinde belirtmiş olduğunuz hesap numaranıza paranız herhangi bir kesintiye uğramadan iade edlir.

ARAS KARGO ANLAŞMA KODU: 171 574 431 1415

 MUTLU ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

MÜŞTERİ DESTEK HATTIMIZI MESAİ SAATLERİ İÇERİSİNDE ARAYABİLİRSİNİZ.

0535 212 62 92

Ürün İadesini Nasıl Yapabilirim?

Ürün iadesi yapabilmeniz için en alt kısımda bulunan '' Hesabım'' bölümüne geliniz ' Ürün İadesi ' sekmesine tıklayınız ve gerekli bölümleri doldurunuz.En kısa sürede size yardımcı olunacaktır.Ürün İade Linkine Tıklayınız

ANEMOM.COM

Son Twitler

BİZE YAZIN

0535 212 62 92

Konum Bilgilerimiz

Adres: Demirlibahçe Mah. Mamak Cad. Gönül Sokak No: 5-A MAMAK / ANKARA

+90 535 212 62 92

+90 312 803 88 14